Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Prof. Akademii Krakowskiej św. Jana Kantego w Krakowie
godlo

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Termin / sala
Bandarzewska Beata zajęcia uwzględnione w planie lekcji w planie lekcji / sala 20
Brzuchacz Magdalena zajęcia uwzględnione w planie lekcji w planie lekcji
Czwartkiewicz Małgorzata zajęcia przygotowujące do konkursów przedmiotowych poniedziałek 14.35 – 15.20 / sala 6
Dorczak Beata Koło teatralne środa 14.35 – 15.20 / sala 11
Franik Maria

zajęcia wyrównawcze (kl. Ib i IIa)

Kółko przedmiotowe

wtorek 14.35 – 15.20 / sala 21

środa 14.35 – 15.20 / sala 21

Frosztęga Jolanta Kółko biologiczne, konsultacje czwartek 14.35 – 15.20 / sala 23
Gaweł Marek zajęcia wokalne wtorek, czwartek 15.20 – 16.05 / sala 9
Głowacz Karolina zajęcia uwzględnione w planie lekcji (kl. Ia) w planie lekcji / sala 32M
Gurba Urszula

Koło teatralne

konsultacje, zajęcia wyrównawcze

środa 14.35 – 15.20 / sala 11

czwartek 16.10 – 16.55 / sala 11

Iskra Grażyna zajęcia uwzględnione w planie lekcji (kl. Ia) w planie lekcji / sala 16
Jania Michał piłka nożna wtorek 14.30 – 15.45
Kałuża Elżbieta

Kółko fizyczne (klasy II gimnazjum)

konsultacje

piątek 13.45 – 14.30 / sala 24

czwartek 14.35 – 15.20 / sala 24

Kępa Marek piłka siatkowa sobota 10.00 – 11.30
Kotula Joanna Kółko języka niemieckiego, konsultacje czwartek 16.10 – 16.55 / sala 32A
Lutak Sebastian zajęcia uwzględnione w planie lekcji w planie lekcji
Maj Katarzyna zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego (kl. IIIa) w planie lekcji / sala 13
Nowak Justyna zajęcia uwzględnione w planie lekcji (kl. Ib) w planie lekcji / sala 14
Nowicka Joanna zajęcia na siłowni piątek 15.20 – 16.05
Paloc-Węgrzyn Daria Kółko historyczne czwartek 14.35 – 15.20 / sala 7
Rozumek Elżbieta

Kółko matematyczne (rozszerzenie) – kl. IIa

konsultacje

wtorek 14.35 – 15.20 / sala 14

wtorek 15.25 – 16.10 / sala 14

Róg Monika Klub Recenzenta, Planszówki  
Stanuch Lucyna Koło historyczne czwartek 13.45 – 14.30 / sala 8
Toroń Wojciech Koło informatyczne ECDL poniedziałek 15.25 – 16.10 / sala informatyczna
Waydowicz-Spodaryk Maryla Koło historii sztuki czwartek 15.25 – 16.10 / sala 18
Ks. Wielocha Łukasz Koło biblijne dla uczniów gimnazjum czwartek 15.25 – 16.10 / sala 22
Zaborowska Agnieszka

zajęcia wyrównawcze

Koło chemiczne

czwartek 13.45 – 14.30, 15.20 – 16.20 / sala 25

czwartek 14.35 – 15.20 / sala 25

Żołowicz Krzysztof

Kółko geograficzne, przygotowanie do Konkursu Geograficznego,

zajęcia wyrównawcze, konsultacje

poniedziałek 14.35 – 15.20 / sala 12

lub wtorek 13.45 – 14.30 / sala 12