Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Prof. Akademii Krakowskiej św. Jana Kantego w Krakowie

Wysokość opłat abonamentowych za obiady w poszczególnych miesiącach:

• listopad: 19 obiadów = 190 zł
  • grudzień: 15 obiadów = 150 zł

Prosimy o dokonanie opłaty za abonament  do 5. dnia każdego miesiąca.

„KUCHNIA NA WIDOKU”

przy ZSO nr 8 w Krakowie

• Oferujemy przygotowywane na miejscu zdrowe posiłki, komponowane zgodnie z zaleceniami dietetycznymi dla młodzieży.
  • Koszt obiadu w abonamencie miesięcznym 10 zł
  • Opłatę za obiady należy przelać na konto nr 69 1140 2004 0000 3602 7705 8181
  • W treści przelewu proszę podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę z dopiskiem: SP dla uczniów szkoły podstawowej, G dla uczniów gimnazjum i LO dla uczniów liceum.
  • Istnieje możliwość kupienia obiadu na dany dzień, zgłoszenia do godz. 9:00 – koszt takiego obiadu – 13 zł
  • Opłaty abonamentowe i jednorazowe przyjmowane są również na miejscu w kuchni.
  • Obiady wydawane są również na wynos.
  • W przypadku choroby, wyjść klasowych, wycieczek, itp. prosimy o zgłoszenie rezygnacji z obiadów z jednodniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub SMS pod numer tel.: 534 348 502
    Koszt obiadu zostanie odliczony w kolejnym miesiącu,
    przy czym minimalna ilość obiadów abonamentowych w danym miesiącu to 10 ( tzn. jeżeli po rozliczeniu danego miesiąca ilość wykorzystanych obiadów jest niższa niż 10, nie będzie to traktowane jako obiady abonamentowe i nie nastąpi zwrot kosztów)
  • W szczególnych przypadkach istnieje możliwość rezygnacji z obiadu w dniu bieżącym, pod warunkiem zgłoszenia do godz. 8:30
  • Niewykorzystane, niezgłoszone obiady w danym miesiącu nie będą odliczane w kolejnym miesiącu.

Aktualny jadłospis: