Tradycyjne tuż przed świętami 21 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli nauczyciele obecnie uczący i emerytowani, reprezentacje uczniów wszystkich klas, rodzice oraz zaproszeni goście:

– księża proboszczowie: ks. Jan Franczak i ks. Zbigniew Zięba, członkowie zarządu Dzielnicy VI, dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 153 i kierownictwo KS Bronowianka. Program artystyczny w tym roku był specyficzny. Zespół wokalny zaczął od Kolędy dla tęczowego Boga. Następnie pojawiały się zdjęcia z poprzednich szkolnych wigilii począwszy od tej pierwszej w roku 1989. Wspomnienia przetykane były pieśniami bożonarodzeniowymi z tekstami zaczerpniętymi z XIX wiecznych śpiewników z muzyką Marka Gawła. Dalej? Tradycyjnie: fragment Ewangelii, życzenia złożone oficjalnie przez ks. proboszcza Zbigniewa Ziębę i te prywatne każdy każdemu. Spotkanie, jak zawsze, zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd. Do Siego Roku!!!