13.04.2016 Samorząd U Kantego zorganizował II Szkolny Turniej Scrabble.  Każda klasa wystawiła 4-osobową drużynę. W I turze rozgrywek klasy walczyły o najlepszy klasowy wynik a najlepszy zawodnik z każdej drużyny przechodził do II etapu Turnieju. Zaprosiliśmy również uczniów z Samorządu od Kusego, z Gimnazjum nr 47, którzy stanęli w szranki z naszym Samorządem. Po I turze najwyższy wynik osiągnęła drużyna z klasy Ia.

Do drugiej tury Turnieju zakwalifikowali się:

Michał Tworek z klasy Ia

Mateusz Grzybowski z klasy Ib

Magda Lusina z klasy IIb

Karolina Blitek z klasy IIIa

Julia Ostrowska z klasy IIIb

Kuba Kulka z klasy IIIc

Po drugiej turze podsumowanie wyników wyłoniło zwycięzcę, czyli Szkolnego Mistrza Scrabble, którym została Karolina Blitek z IIIa.

Drugie miejsce zajął Jakub Kulka z klasy IIIc, a trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Grzybowskiemu z klasy Ib.

W sparingu między samorządami wygrał Samorząd od Kusego, czyli Gimnazjum nr 47.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy .