Ia: „Euroklasa”- Klasa lingwistyczna:

• dodatkowe zajęcia z języków obcych skorelowane z planem lekcji.

Do wyboru: język angielski, język niemiecki, język włoski.
Możliwość współpracy ze szkołami za granicą. Obozy językowe.

Ib: Klasa ogólnodostępna:

Realizacja wybranych zajęć w ramach MODUŁÓW:

• matematyczno-informatyczny (realizacja rozszerzonego programu nauczania matematyki oraz/lub informatyki; możliwość realizowania Innowacji Pedagogicznej z informatyki przygotowującej do egzaminu ECDL; możliwość uczestniczenia w zajęciach szachowych realizowanych w naszej szkole od 2012 roku przez Krakowski Klub Szachistów.
  • przyrodniczo – turystyczny (dodatkowa godzina geografii, biologii, rajdy, wycieczki przyrodnicze)
  • humanistyczno – medialny (dodatkowa godzina języka polskiego, redagowanie szkolnej gazetki internetowej, tworzenie audycji w szkolnym radiu, udział w warsztatach dziennikarskich, współpraca z mediami)

Ponadto:

• realizacja Innowacji Pedagogicznych – „Patriotyzm wciąż modny” oraz „Młodzieżowy Klub Recenzenta”.

Ic: Klasa usportowiona:

• Dyscypliny sportowe do wyboru: piłka nożna i piłka siatkowa.
  • Zajęcia odbywają się na obiektach Orlik 2012 oraz w hali KS Bronowianka.
  • Uczniowie realizują 4 godziny wychowania fizycznego, dodatkowo w ramach zajęć pozalekcyjnych skorelowanych z planem lekcji szkoła proponuje 2 godziny zajęć sportowych z wybranej dyscypliny.

Id: Klasa sportowa:

Dyscypliny sportowe do wyboru: piłka nożna i piłka siatkowa.

• Zajęcia odbywają się na obiektach Orlik 2012 oraz w hali KS Bronowianka.
  • Uczniowie realizują 10 godzin wychowania fizycznego, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską klubów sportowych (KS Bronowianka i AP Wisła).

Zobacz też:  ofertę edukacyjną, Rekrutacja – kalendarium, Rekrutacja – testy sprawnościowe